• po-pt: 8:00 - 19:00
  • sob: 8:00 - 15:00

Moskitiery

Wysokiej klasy moskitiery okienne – ALU-DARK w Żębocinie nieopodal Krakowa

Proponujemy moskitiery okienne i drzwiowe wykonane z najwyższej jakości materiałów. Jesteśmy przekonani, że produkty dostępne w naszym asortymencie, doskonale sprawdzą się zarówno w domach, mieszkaniach, jak i różnego rodzaju lokalach użytkowych. Swoje usługi świadczymy nie tylko w Krakowie oraz pobliskich miejscowościach.

Poniżej znajdziesz szczegółowy opis oferowanych produktów.

moskitiera okiennamoskitiera drzwiowa

Ramowa moskitiera okienna

Tego typu moskitiera wykonana jest z profili aluminiowych malowanych proszkowo i siatki z włókna szklanego, powlekana PCV w kolorze szarym. Niewątpliwym atutem wyrobu jest bardzo łatwy, bezinwazyjny montaż na obrotowych haczykach, zakładanych na ramę okna. Istnieje możliwość dopasowania koloru do ramy okiennej. Za pomocą prostego rozwiązania, jakim jest moskitiera okienna, uchronisz siebie oraz swoich bliskich przed przykrymi skutkami obcowania z owadami.

Profesjonalna moskitiera drzwiowa

Moskitiera drzwiowa wykonana jest z profili aluminiowych malowanych proszkowo i siatki z włókna szklanego, powlekana PCV w kolorze szarym. W standardzie posiada trzy zawiasy, zamknięcie magnetyczne, uchwyt oraz klamki z blachy aluminiowej. Aluminiowy szkielet ramy moskitiery posiada na swoim obwodzie uszczelkę szczotkową, która dodatkowo uszczelnia drzwi, a także aluminiowe, wewnętrzne narożniki zapewniające odpowiednią sztywność ramy i zapobiegające jej odkształceniom. Prawidłowo użytkowana moskitiera drzwiowa odznacza się długowiecznością, odpornością na czynniki atmosferyczne, a przede wszystkim zapewnia komfort w upalne wieczory, chroniąc przed uciążliwymi owadami. Istnieje możliwość dopasowania koloru moskitiery do ramy drzwi.

Bezpłatny pomiar !

Bezpłatnie dokonujemy wszystkich niezbędnych pomiarów, zachowując przy tym krótkie terminy. Cenimy Państwa czas, więc wszystkie formalności załatwiamy u Klienta.

kontakt

Kontakt

Nie boimy się żadnego wyzwania, dlatego odpowiadamy na każde zapytania, starając się wytłumaczyć i przedstawić wszystko w przystępny sposób.


ALU-DARK
Żębocin 52 a (koło Krakowa), 32-100 Proszowice

* Pola wymagane.

Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych przez ALU-DARK oraz przez podmioty z nią współpracujące.

Zamów pomiar