• po-pt: 8:00 - 19:00
  • sob: 8:00 - 15:00

ZABUDOWY TARASÓW

Całkowita zabudowa tarasu pozwala na korzystanie z przystani przydomowej przez cały rok.

Szklane drzwi przesuwne z elementem poprzecznym pozwalają na częściowe lub pełne otwarcie tarasu w każdej chwili. Zastosowane profile aluminiowe wysokiej jakości, daje komfort cieszenia się piękną przestrzenią przez długie lata. Zabudowa tarasu podnosi bariery antywłamaniowe, poprzez zastosowanie zamków bagnetowych ( zamyka zabudowę od środka). Istnieje możliwość proszkowego lakierowania profili aluminiowych w pełnej gamie kolorystycznej palety RAL, co daje efekt niepowtarzalnego wyglądu, a to wszystko w konkurencyjnej cenie.

Zabudowa tarasu to doskonała alternatywa dla osób, które doskonale czują się w swojej przystani domowej, lubiących spędzać czas na świeżym powietrzu. Grilowanie w pochmurne dni nie będzie już przeszkodą…

Przykładowe zdjęcia systemu ramowego:

Bezpłatny pomiar !

Bezpłatnie dokonujemy wszystkich niezbędnych pomiarów, zachowując przy tym krótkie terminy. Cenimy Państwa czas, więc wszystkie formalności załatwiamy u Klienta.

kontakt

Kontakt

Nie boimy się żadnego wyzwania, dlatego odpowiadamy na każde zapytania, starając się wytłumaczyć i przedstawić wszystko w przystępny sposób.


ALU-DARK
Żębocin 52 a (koło Krakowa), 32-100 Proszowice


    * Pola wymagane.

    Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych przez ALU-DARK oraz przez podmioty z nią współpracujące.

    Zamów pomiar