• po-pt: 8:00 - 19:00
  • sob: 8:00 - 15:00

Żaluzje

Żaluzje poziome aluminiowe standard

Szerokość lamel (pasków) 16 mm i 25 mm, sterowanie sznurkiem i pokrętłem, automatyczny mechanizm zatrzymujący żaluzję w dowolnym miejscu. Listwa górna i dolna oraz sznurki dopasowane kolorystycznie do koloru lamel.

Zobacz więcej

Żaluzja system Venus

Najnowszy model z łańcuszkiem w kasetce, szerokość lamel (pasków) 16 mm i 25 mm. Nowość sterowanie jednym łańcuszkiem, po podciągnięciu sznurek nie plącze się po parapecie. Bogata kolorystyka w pełnej gamie kolorów RAL.

Zobacz więcej

Żaluzje Verticale

Lamele mogą rozsuwać się „do łańcuszka” ( najczęściej wybierany rozwiązanie), „od łańcuszka” lub „od środka” na dwie strony. Wybierając system rozsuwanie należy wziąć pod uwagę dostęp do strony gdzie będzie znajdować się mechanizm.

Zobacz więcej

Żaluzje poziome aluminiowe standard

Bogata kolorystyka umożliwiająca dopasowanie żaluzji do każdego pomieszczenia, paski jednobarwne, perforowane oraz drewnopodobne, szerokość lamel (pasków) 16 mm i 25 mm, sterowanie sznurkiem i pokrętłem, automatyczny mechanizm zatrzymujący żaluzję w dowolnym miejscu. Listwa górna i dolna oraz sznurki dopasowane kolorystycznie do koloru lamel. Idealna do każdego typu pomieszczeń, zarówno mieszkalnych, jak i biurowych, handlowych i produkcyjnych. Pozwala ochronić pomieszczenie przed nadmiernym nasłonecznieniem, jak również zapewnia płynną regulację oświetlenia. Dodatkowym autem jest łatwość konserwacji i utrzymania czystości.

Żaluzja system Venus

Żaluzje poziome aluminiowe najnowszy model z łańcuszkiem w kasetce, szerokość lamel (pasków) 16 mm i 25 mm. Nowość sterowanie jednym łańcuszkiem, po podciągnięciu sznurek nie plącze się po parapecie. Bogata kolorystyka w pełnej gamie kolorów RAL. Paski jednobarwne, drewnopodobne i perforowane. Rynna dopasowana kolorystycznie do koloru lamel.

Żaluzje Verticale

Atrakcyjnie wykonane żaluzje pionowe to praktyczne rozwiązanie do domów, biur, hoteli i innych pomieszczeń. Umożliwiają oddzielenie stanowisk pracy, bądź podział dużego pokoju na szereg mniejszych. Szeroki wybór materiałów posiadających różne właściwości fotometryczne, bogactwo kolorów oraz wzorów . Żaluzję służą również do ochrony pomieszczeń przed nadmiernym nasłonecznieniem, możliwość płynnej regulacji dopływu światła do pomieszczenia poprzez obracanie i przesuwanie pasków Verticali. Idealna osłona balkonów w zabudowie. Montaż do sufitu lub ściany. Lamele mogą rozsuwać się „do łańcuszka” ( najczęściej wybierany rozwiązanie), „od łańcuszka” lub „od środka” na dwie strony. Wybierając system rozsuwanie należy wziąć pod uwagę dostęp do strony gdzie będzie znajdować się mechanizm.

Bezpłatny pomiar !

Bezpłatnie dokonujemy wszystkich niezbędnych pomiarów, zachowując przy tym krótkie terminy. Cenimy Państwa czas, więc wszystkie formalności załatwiamy u Klienta.

kontakt

Kontakt

Nie boimy się żadnego wyzwania, dlatego odpowiadamy na każde zapytania, starając się wytłumaczyć i przedstawić wszystko w przystępny sposób.


ALU-DARK
Żębocin 52 a (koło Krakowa), 32-100 Proszowice

* Pola wymagane.

Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych przez ALU-DARK oraz przez podmioty z nią współpracujące.

Zamów pomiar