• po-pt: 8:00 - 19:00
  • sob: 8:00 - 15:00

Zabudowa balkonów ramowa system Copal

Przesuwne zabudowy balkonów, loggii wykonujemy z najwyższej jakości profili aluminiowych anodowanych (srebrnych), odpornych na działanie czynników atmosferycznych. Korzystamy z produktów będących częścią znanego i cenionego systemu zabudowy balkonów COPAL. Poszczególne segmenty wypełnione są szybą o grubości 4 mm lub 6,4 mm (tzw. szyba bezpieczna).

Dzięki umieszczeniu czterotorowej prowadnicy, kwatery przesuwają się w obie strony, co znacząco poprawia komfort ich obsługi. Ponadto wszystkie przesuwne segmenty bez trudu można zdjąć w celu ich umycia.

Dolną część zabudowy balkonu wypełniamy płytami poliwęglanu w ceowniku aluminiowym bądź panelami PCV. Na życzenie Klienta istnieje możliwość zamontowania okapu profilowanego do danego typu balkonu oraz zamków bagnetowych. Cena zabudowy uwarunkowana jest wymiarami balkonu. Działamy na terenie województwa małopolskiego, ze szczególnym uwzględnieniem Krakowa.

Przykładowe zdjęcia systemu ramowego:

Zalety ramowej zabudowy balkonu:

dodatkowa powierzchnia użytkowa przez cały rok,

zabezpieczenie balkonu przed intruzami – zwłaszcza na parterze,

izolacja przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi – wiatrem, deszczem, śniegiem, kurzem oraz hałasem, jednak nie pozbawia możliwości wentylacji balkonu,

docieplenie mieszkania, a co za tym idzie obniżenie rachunków,

ochrona przed ptakami np. gołębiami,

łatwy demontaż, czysta zabudowa,

zwiększenie bezpieczeństwa zwierząt przebywających w domu lub mieszkaniu.

W standardowy skład zabudowy balkonu wchodzą:

  • profile aluminiowe anodowane (srebrne), odporne na działanie czynników atmosferycznych, jak też na śniedzenie,
  • szkło Float 4 mm jako wypełnienie,
  • kwatery boczne z pochwytem,
  • profil konstrukcyjny P 303 pionowy,
  • szyna poczwórna górna oraz dolna (4-torowa),
  • dwa rodzaje uszczelek – szczoteczkowa i gumowa,
  • zaślepki.
Bezpłatny pomiar !

Bezpłatnie dokonujemy wszystkich niezbędnych pomiarów, zachowując przy tym krótkie terminy. Cenimy Państwa czas, więc wszystkie formalności załatwiamy u Klienta.

kontakt

Przy montażu aluminiowej zabudowy balkonu wykonujemy obróbkę tynkarską oraz uszczelnienie.

Dodatkowe wyposażenie, które można zamontować wraz z ramową zabudową balkonu:

  • okap prosty lub gięty – jest to blacha stalowa o grubości 0,75 mm, malowana proszkowo (lakier nie odpryskuje, nie ma zacieków),
  • zamek bagnetowy – dodatkowe zabezpieczenie antywłamaniowe, zapobiegające również przesuwaniu się kwater przy dużym wietrze.

Kontakt

Nie boimy się żadnego wyzwania, dlatego odpowiadamy na każde zapytania, starając się wytłumaczyć i przedstawić wszystko w przystępny sposób.


ALU-DARK
Żębocin 52 a (koło Krakowa), 32-100 Proszowice

* Pola wymagane.

Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych przez ALU-DARK oraz przez podmioty z nią współpracujące.

Zamów pomiar