• po-pt: 8:00 - 19:00
  • sob: 8:00 - 15:00

Zabudowy balkonów PCV

Najtańsze zabudowy balkonów z PCV w Krakowie

Zabudowa balkonu to coraz częstsza praktyka, która pozwala użytkować balkon przez cały rok, co w przypadku naszego klimatu jest bardzo ważne. Ponadto profesjonalnie wykonane zabudowy balkonów chronią pomieszczenie przed nadmiernym hałasem, a także są szczelne i odporne na działanie różnych czynników atmosferycznych.

To jednak nie koniec zalet, zabudowy balkonu z PCV pozwalają zmniejszyć zapotrzebowanie na ogrzewanie mieszkania oraz sprawiają, że zwiększa się jego powierzchnia użytkowa.

Nasza firma Alu-Dark proponuje solidne zabudowy balkonów na terenie Krakowa. Oferujemy korzystne ceny i dogodne terminy realizacji.

Zabudowa PCV – poznaj szczegóły

Wykonujemy otwierane zabudowy balkonów z okien PCV IDEAL 4000. Zastosowanie szyby zespolonej, termoizolacyjnej 4/16/4 wypełnionej argonem pozwala mieszkańcom domu cieszyć dodatkową powierzchnią o każdej porze roku. Zabudowy balkonu realizujemy standardowo w białym kolorze lub też na życzenie Klienta w pełnej gamie kolorystycznej. Przenikalność cieplna szyb to Ug = 1,1 W/m2K. Więcej informacji dotyczących profilu PCV znajdziesz w zakładce okna PCV. Jeżeli zainteresowała Cię oferta dotycząca zabudowy balkonu, skontaktuj się ze specjalistami w naszej siedzibie w Krakowie.

kontakt

Przykładowe zdjęcia zabudowy balkonu PCV:

Bezpłatny pomiar !

Bezpłatnie dokonujemy wszystkich niezbędnych pomiarów, zachowując przy tym krótkie terminy. Cenimy Państwa czas, więc wszystkie formalności załatwiamy u Klienta.

kontakt

Kontakt

Nie boimy się żadnego wyzwania, dlatego odpowiadamy na każde zapytania, starając się wytłumaczyć i przedstawić wszystko w przystępny sposób.


ALU-DARK
Żębocin 52 a (koło Krakowa), 32-100 Proszowice

    * Pola wymagane.

    Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych przez ALU-DARK oraz przez podmioty z nią współpracujące.

    Zamów pomiar